Опрос

Какой актер лучше?


 
 

Вы находитесь:

» » Александровский сад (2 сезон) (2007)
Добавлен: 10-12-2016, 22:46Жанр: Історико-ліричний детектив
Країна: Росія
Рік випуску: 2007
Режисер: Олексій Піманов
Тривалість: 10 серій по 46 хв.
Переклад: Не потрібно (Російський фільм)
У ролях: Дмитро Жулин, Ксенія Кузнєцова, Глафіра Тарханова, Олександр Макогон, Ольга Погодіна, Олег Масленников-Войтов, Володимир Качан, Валерій Жаков, Леонід Якубович, Юлія Пожидаєва, Микола Чіндяйкін, Марина Єсипенко, Андрій Гусєв, Олексій Комашко, Олександр Тютін, Сергій Бехтерев, Ігор Угольников
Опис фільму: Сім'я Казариных продовжує розплутувати кремлівські таємниці. Кореспондент газети Тетяна Казаріна отримує завдання написати статтю про зграю злочинців, яка орудує в блокадному Ленінграді. Користуючись тяжким становищем помираючих від голоду людей, бандити за безцінь скуповують приватні колекції картин і антикваріату. Нитки злочину тягнуться до Москви до відомої співачки Лідії Bodrovoj. За дивним збігом обставин саме в цей час чоловіка співачки — генерала Коршунова — знаходять убитим у квартирі його коханки. Слідство займається помічник коменданта Кремля з особливих доручень Олексій Казарін. Саме він виходить на слід банди, яка займалася переправленням за кордон цінних картин, вивезених у роки війни з Німеччини. Однак незабаром Казарін розуміє, що доручену йому кримінальну справу — ланка тонко сплановану політичної інтриги.

Смотреть онлайн "Александровский сад (2 сезон) (2007)" в хорошем HD качестве

Скачать "Александровский сад (2 сезон) (2007)" торрентом бесплатно :

Историко-лирический детективскачать dle 10.6фильмы бесплатно

Рейтинг фильма на сайте


Общий бал: 0
Проголосовало людей: 0
 

Смотреть ТРЕЙЛЕР ФИЛЬМА "Александровский сад (2 сезон) (2007)".

Проблема с видео?

Если вы заметили, что фильм не показывает, сообщите об этом администратору сайта.
 • Как смотреть фильм "Александровский сад (2 сезон) (2007)" с мобильного телефона на Andoid, смартфона на iOS (iPhone), планшета?
 • Комментарии

  Имя:*
  E-Mail:
  Введите два слова, показанных на изображении: *
   
  Загрузка...