Опрос

Какой актер лучше?


 
 

Вы находитесь:

» » Фільм "Головоломка" рецензія (2015)
Добавлен: 15-11-2015, 02:20
Головоломка 2015


Ще з трейлера мене дуже зацікавив цей мультфільм - цікава задумка, та й персонажам якось відразу починаєш симпатизувати. І через час, вже на найперший передпрем'єрний показ, у мене був квиток. Не сказати що від перегляду я очікував чогось особливого - рейтинг 6+ наставив мене на певний настрій. У підсумку з показу я пішов задоволеним. Навіть більше - пару раз мене вдалося здивувати.

Музичний мотив тут практично один і він досить простий. Але створює чудову атмосферу, здається ця мелодія створювалася від натхнення самого мультфільму. Чомусь при перегляді мені згадалася композиція з аніме «Кланнад».

Pixar дивує з кожним роком прогресом в анімації, здавалося потенціал вичерпаний ще з Історії іграшок. Не даремно в слогані написано «Немає слів, одні емоції», такої якості я ще не бачив. Завдяки цьому, люди в мультфільмі виглядають по справжньому симпатичними. 3D формат виправданий, але тільки через коїлися в голові героїні «атракціонів» - це було забавно.

Сюжет також заслуговує похвали, в ньому відведено не малий час драмі. Це і виправдовує перегляд його, дорослої аудиторії. Навіть змушує замислитися над деякими речами, то що здавалося на початку руйнуванням - обернулося еволюцією. Було порушено безліч інших важливих тем, але там нічого нового. Хоча в мінус це не віднести при всьому бажанні - так гармонійно все об'єднано. Дивно те, що виділив кожної емоції час і показавши їх якості, головна героїня стала неймовірно чарівною. У мультфільмах я такого ніколи не спостерігав. Саме вона б отримала Оскар, якби такий існував для анімаційних персонажів. Але тут же криється і мінус, емоціям «печаль» і «радість» на мій погляд відведено надто багато часу. Мені чомусь не вистачало того ж «гніву» або «гидливості». Напевно це пов'язано з сильною орієнтацією на дитячу аудиторію. До речі пару раз діти в кінотеатрі розплакалися, через деяких сюжетних поворотів, це ті місця, де доросла аудиторія підбадьоритися.

Гумору в мультфільмі не так багато, але це навіть добре в даному випадку. Кілька життєвих ситуацій дуже оригінально обіграні і обдумуючи їх ви будете посміхатися протягом усього показу.

З усіх продуктів Pixar, цей найцікавіший і «дорослий». Подивилася не пошкодує витраченого часу і навіть зробить якісь висновки з побаченого. Бажаю мультфільму «Головоломка» мільярдного збору - він цього заслуговує.

9 з 10

У нашій голові живуть емоції: радість, сум, Гидливість, Страх і Гнів. Саме вони диктують настрій людини і формують його характер. Головне одне, щоб наші емоції жили у злагоді і по випадковості не загубилися в лабіринтах людського розуму.

Що не кажи, але раз на рік, на екрани виходить мультфільм, який істинно радує глядача. Цього року таким мультфільмом став «Головоломка», який розповідає історію дівчинки, чиї емоції (Радість і Печаль) випадково пропали в глибинах розуму, і наша героїня мало не втратила сенс життя.

Незважаючи на свою привабливість, драматизм, гумор «Головоломка» мультфільм вельми повчальний. Це історія про дорослішання, де наша героїня після переїзду в інше місто, повинна не просто освоїтися і знайти нових друзів, вона повинна подорослішати. Як і повинні зміниться і самі емоції, дарувати нові враження, а найголовніше навчити дівчинку виживати. Адже в житті повинні бути не тільки радісні моменти, повинна бути і печаль, яка навчити людину зрозуміти себе і знайти вихід зі складної ситуації.

В іншому ж «Головоломка» - це чудовий мультфільм про пригоду емоцій, про те, що відбувається у нас в голові і про те, як людині належить подорослішати.

_______________________________________________

Просто отличнейший мультиплікаційний фільм. Я дуже тепло ставлюся до всіх виробам Pixar, а особливо до тих до чого доклав руку Піт Доккер (ВАЛЛІ, Корпорація Монстрів, Історія Іграшок). Тому від результатів його нового п'ятирічного праці я очікував тільки найкращих емоцій. І я їх отримав. Фільм про емоції з відмінною проробленою ідеєю-всесвіту. Я в захваті - сходіть і ви.

Піт Докер:

«Я хочу викликати у людей емоції. По-моєму, це те, заради чого ми ходимо в кіно. Емоційний заряд дуже важливий для спогадів. Наприклад, якщо вас щось налякає, ви запам'ятаєте це на все життя. Якщо вас вкусить собака, ви про це не забудете, а може, ще будете боятися інших собак. А які-небудь назви рослин на латині, що не викликають емоцій, ви не запам'ятаєте. Якщо я викличу у людей емоції своїм мультфільмом, вони не просто розважаться - він застрягне у них в голові, вони понесуть його далі по життю ».

10 з 10
_________________________________________________

Фільм - як короткий екскурс в курс психології «для чайників». Дуже цікаво, що радість і печаль, це як різні сторони однієї медалі. Вони змінюють один одного. Давши собі час посумувати, ми зможемо прожити щось і відпустити. Іноді треба засмучуватися, так ми поділяємо біль з іншими, зменшуючи її, і нам самим стає легше. Не можна засовувати печаль убік і радіти всупереч істинного стану. У підсумку, в наших спогадах потроху кожної емоції.

А ще там були сторони особистості - наш досвід формує нашу особистість і все змінюється, наш досвід - і наша особистість в тому числі. Якщо якісь сторони не підкріплюються досвідом, то вони зникають. Також там було про несвідоме, пам'ять і абстрактне мислення.

Дуже порадував - уявний бойфренд, який робить селф «я помру за Райлі», і, звичайно, бразильський льотчик.

Мульт дуже позитивний і оригінальний, раджу до перегляду разом з дітьми! До речі, він вельми зворушливий - місцями до сліз. У залі лунав здивоване запитання дитини «мама, ти плачеш?». Дорослі теж плачуть і це корисно.

10 з 10

_________________________________________________

Фрейд би плакав ... від того, наскільки яскраво, просто і, що головне, дохідливо можна пояснити те, що відбувається у нас в голові. Як і належить мультфільму, твір вийшов барвисте, емоційне, динамічне і навіть, не побоюся цього слова, захоплююче, проте віковий ценз я б все-таки ввела. Попросту тому, що дітям років до 10 буде незрозуміло і, відповідно, нудно. На нашому сеансі маленькі дітки постійно засипали мам і тат питаннями про що відбувається на екрані, а іншу частину часу просто позіхали. Однак ті, хто вже хоч дещо тямить у власних почуттях байдужими не залишаться.

Все тут гіпертрофовано - і радість, і смуток, і загострення пристрастей (чого варте одне музичне оформлення! ..). Драматизм в деяких місцях просто зашкалює, але це не заважає глядачеві реготати з комічних сцен і пускати сльозу під час зворушливих.

Мульт, насправді, дуже мудрий. Без радості не буває смутку, щоб функціонувати повноцінно, людині потрібні як позитивні, так і негативні емоції - і нічого їх стримувати або маскувати. На одному позитиві далеко не виїдеш, але й у нього є свої секрети, що не лежать на поверхні.

Фантазії авторам воістину не позичати, враження вихором захоплюють свідомість, а після перегляду залишається легкість і задоволення.
________________________________________________

Найзабавніша частина цього кіно опинилася в трейлері, вдруге сцена за вечерею не викликало і половини тих емоцій, що були там тоді. На цьому смішна складова фільму скінчилася.

Якщо головною пропозицією до глядачів було розкрити вміст голови, то ця ідея не вдалася - сюжет зациклений на емоціях і обійшов стороною інші частини системи мозку, яких було не охоплена більшість.

Якщо основною тезою було формування емоцій, то і це тема нерозкрита, ймовірно через що здається тривіальності природи гніву, страху й огиди вони залишилися на задвірках розповіді.

Нарешті, якщо цимес був у повчальної історії, про те, чому не потрібно нехтувати емоціями, якими б марними вони не здавалися, - то і тут залишилася недомовленість. Що ж восторжествувало в підсумку? Жаль? Смуток? Туга? За збірними образами персонажів (емоції емоцій) було не розгледіти, яке саме почуття стало поштовхом до повернення блудної доньки в рідну домівку.

З іншого боку - я проревіла половину фільму, із за близькості теми втрачених спогадів. Половину - довелося робити перерви на час затягнутих епізодів.

6,5 з 10

звичайному мультфільму
___________________________________________________

Що змушує нас переосмислити себе і світ навколо? Час? Місце, де ми живемо? Оточення? Або ж самі ми, розуміючи, що щось не тільки навколо нас, але і всередині, змінюється? Усвідомлюємо, що починаємо дорослішати. І в цей період якось занадто рідко ми відчуває радість чи смуток, частіше піддаючись під страхом, гнівом або небажанням (гидливістю) до всього навколишнього самокопання да фатальним рефлексій ... Це безперечно важкий вік, і даний мультфільм показує нам це саме переродження людини з такою сторони, з якої може показати тільки студія PIXAR.
Сюжет розповідає глядачеві про одинадцятирічної дівчинки Райлі, у якої в голові, як і у всіх людей, живуть п'ять емоцій - Радість, Печаль, Страх, Гнів і Гидливість. Її батьки, разом з нею, переїжджають на нове місце проживання, і звичайно Райлі відкривається абсолютно незвичний і новий їй світ: немає старих друзів, як і нових немає; все навколо не знайоме і дуже важко тримати в подібному антуражі планку оптимізму; ще народили ніби зовсім не намагаються допомогти, а лише погіршують ситуацію ... Загалом: для нашої героїні ця ситуація - патова. Подібно і емоціям з її голови, а саме Радості і Печали, які на час «відлучаються» від своєї роботи, потрапляю на величезні простори свідомості дівчинки. Туди, де вони будуть не владні над нею. Тобто внутрішнє єство Райлі залишається під управлінням тільки страх, гнів і гидливо ... І як тільки дівчинка переживе подібне - це нам і розповідає «Головоломка».
Хочу сказати відразу: коль ви чекаєте деяких необ'єктивних, або ж об'єктивних причіпок до даного творінню - я повинен вас засмутити. Мені мультфільм безмірно сподобався і тому критику я збираюся представити тільки хвалебну. Єдине, що, як я вважаю, можна було зробити краще - це збільшити кількість показаних емоцій. Їх адже явно не п'ять а набагато, набагато більше: згадайте хоча б, наскільки незліченну низку різноманітних почуттів Ви переживаєте за день. Проте також я і віддаю собі звіт, чому автори вчинили так, а не інакше: дітям куди зручніше стежити за меншою кількістю персонажів, притому їх і розкрити набагато краще тоді вдасться, ніж зациклюватися на кожному героєві з деякого безлічі. Загалом: дана деталь зроблена для зручності, і тому порушувати на неї я сенсу не спостерігаю.
А загалом і в цілому - цей фільм черговий шедевр від PIXAR. Знаєте, вкрай мало мультфільмів від даної студії (два або три десь) я вважаю прохідними. Ця мультиплікаційна компанія створює такі картини, в яких піднімаються аж ніяк не дитячі питання. Кожна нова робота несе в собі не просто якусь купу «гегів» - ні. Вони змушують співпереживати героям, відчувати їх і вірити в них. Вони створюють сюжет не спираючись на загальні правила анімації: «мультики для дітей» та «чим більше жартів, тим більше каса». Вони створюють дійсно оригінальну історію, яка своїм наповненням зачіпає найважливіше да цінне, проникаючи до глибини душі. Вони змушують глядачів сміятися тоді, коли герої хочуть сміятися і плакати тоді, коли плачуть герої. «Головоломка» ніяк не зменшує заслуг даних творців.
Вона змушує подумати над тим, що вже було упущено або що ще можна зробити в житті. Згадати себе в 11-ть років тих, хто вже пережив цей період або подумати, як будеш себе вести в даному віці тих, хто тільки наближається до даної вікової планки. Він збуджує всередині тепле почуття ностальгії за часами, які вже пішли і які не повернути, разом з тим сповна обнадёжівая, що все краще ще попереду. Мультфільм змушує зронити сльозу, показуючи нам споконвічно благородне самопожертву або демонструючи нам такі моменти, де ми, асоціюючи себе з героїнею, самі згадуємо настільки важливі душі моменти, які назавжди залишаться з нами, але лише в пам'яті ... Разом з тим молодому поколінню даючи в приклад відмінних персонажів, що самі собою висловлюють доброту, благі наміри і почуття не власної наживи, а справжні цілі допомогти. Плюс сама картина просякнута думками з приводу цінності сім'ї, дружби, своїх переконань і немов закликає: «Ніколи не сумуй!» - Це важливо і, беззаперечно, добре.
«Головоломка» - це продукт для всіх. Не тільки для дітей, і не тільки для дорослих. Він розкриває важливі теми, але в такому антуражі, що буде ясно і зрозуміло будь-якому віку.
Мультфільм просто рясніє фарбами. Будучи незвичайно яскравим, граючи на контрасті, він, де необхідно і потрібно, створює сумну атмосферу, відмінно передающуюся і глядачеві. За дану візуалізацію слід дякувати безмірно талановитих аніматорів PIXAR, чиє вміння з роками лише міцніє. Музика - окреме спасибі Майклу Джаккіно за такий легкий і не нав'язливий мотив, який разом з тим відчувається всіма фібрами душі, знову ж змушуючи подумати про щось світле і красивому, але подумати з якоюсь ледве чутливої ​​сумом ... Я боявся, до слова, за нашу російську озвучку, однак тут дубляж виконаний на чудовому рівні, через що і Вас прошу не хвилюватися: принаймні, мені ніщо не заважало насолоджуватися видовищем. Ну і загалом так цілому я просто кажу спасибі Піту Доктер да всій команді, що працювала над «Головоломкою» - звичайне, людське спасибі за черговий шедевр.
Підсумок: показуючи нам важливість не тільки радості, а й смутку. Притому висвітлюючи ролі і інших емоцій як окремо, так і разом, даний мультфільм розкриває тематику дорослішання з того боку, з якого ми ще не бачили. Ми часто замислювалися над тим, що з нами відбувається в той часовий проміжок, але щоб розповісти про це в такому ключі - PIXAR знову не підвели. Я раджу цей фільм всім. Для нього немає певних віків: він буде цікавий і тим, хто старше 11-ти років, і тим, хто молодший - причому всім в однаковій кількості. Я ще не раз її перегляну, у цьому впевнений. А як на нього відреагуєте Ви - вже Ваша справа, проте щиро сподіваюся, що Ваші відчуття несильно будуть різнитися з моїми, бо те почуття, що я відчув дивлячись дану картину ... Дуже хочеться, щоб подібне тепло на душі люди відчували частіше .. може, тоді і світ добрішим буде.
P.S. Я тут чув, що «Головоломку» збираються на Оскар в номінації «Кращий фільм», так би мовити, виставляти. Що ж, хочеться вірити, що хоча б номінацію він отримає - мультфільм більш ніж гідний, тому буду тримати кулаки. А Вам: Спасибі за увагу.
_____________________________________________________

У всякому разі мультфільм Головоломка - найприголомшливіший мультфільм, до того ж це просто неймовірно емоції в голові сама підходяща ідея з приводу мозку. І це щось тут в кожному голові достатньо 5 емоції - Радість, Печаль, Гнів, Гидливість і Страх. Людина для емоцій є господарем, це можливо що емоції керують людиною. І це корисно!

Історія Райлі

Головна роль-людина цього мультфільму є Райлі Андерсон. Її головна емоція Радість, після її ще інші еіоціі. Райлі переїжджає зі старої даці в Сан-Франциско, її потрібно підготується в перший день школи, щоб вона розповіла історію всім де вона жила. Райлі терпіти не може брокколі у неї від них алергія, її найулюбленіша спортивна гра це - Хокей, а знаєте чому? Тому що сімейка Андерсона не тільки любить Баскетбол, Боулінг, Гольф і Футбол. Сімейка Андерсона завжди обожнюють Хокей.

Персонажі

Радість - Весела і смішна, світла жовта емоція. З самого першого дня життя Райлі її головна емоція - Радість. Радість обожнює шоколадні торти, сміятися і танцювати, поки голова не запаморочиться. Вона ніколи не опускає руки і вважає, що складні ситуації таять у собі нові дивовижні можливості. Всі свої рішення Радість приймає з надією і оптимізмом і дуже старається втілити задумане. Адже найголовніше для неї - щоб Райлі була щаслива!

Печаль - Сумна і синя з очком який не робить зарядку. Для Печали стакан завжди наполовину порожній. Їй, звичайно, хотілося б стати оптимісткою, але їй так важко зберігати позитивний настрій у світі, повному смутку. Вона встигла пережити трагічну втрату трьох золотих рибок і улюбленої ляльки, на її очах стаканчики з морозивом падали на землю, а замки з піску руйнувалися під натиском прибою. Коли життя Райлі стає зовсім безрадісною, Суму нічого не залишається, крім як кинутися у вир відчаю і сигналити батькам про допомогу. Це болісна обов'язок, але Печаль наполегливо продовжує нести своє тяжкий тягар. до нещастя якщо вона чіпає спогад вона їх пародіює і псує, а Радість забороняє печаль чіпати її спогад.

Гнів - Червоний і сердитий карлик. Гнів намагається зберігати спокій, але жахлива несправедливість, яка відбувається навколо, просто змушує його втрачати голову від обурення! Гнів бореться за дотримання прав дитини з тих пір, як Райлі виповнилося два роки. У його послужному списку: організація істерик за свободу від автокрісла, за скасування денного сну і за підвищення кількості печива в щоденному раціоні. Робота, звичайно, непроста, але хтось же повинен її робити!

Гидливість - Красива, але неприємна і зелена. Гидливість завжди пишалася своїм вишуканим смаком. Більше десяти років її авторитетну думку оберігає Райлі від брокколі, хлопчаків та інших можливостей заробити нетравлення (фізичний або психічний). Колеги вважають Гидливість злегка гордовитої, але вона все одно не збирається зраджувати своїм високим стандартам якості. Все-таки у світі повно противних речей, і відкрито заявляти про це - її прямий обов'язок!

Страх - Рожевий і боягузливий невдаха. У список смертельних небезпек за версією Страху входять, крім іншого: роликові ковзани, цуценята, дощ, і дивні звуки, які доносяться з підвалу по ночах. Зараз він особливо зайнятий, адже виявилося, що середня школа буквально кишить новими загрозами. Страх відповідає за безпеку Райлі і захищає її від ризикованих вчинків, на які її часто штовхають інші емоції.

Бінго-Бонго - смішне миле ланка, але не емоція. Полу-слон, напів-білка, напів-дельфін, так як скунс і цукрова вата, його створила Райлі, можливо коли він створив свій транспорт для Райлі з візка, нержавіючої сталі і мітли. Він дає всім диво, плаче солодощами, найсмішніше створення в якому цього не існує такого бути не може, всім відомо він хороший, до нещастя він був загинув коли впав на пустку де лежать старі спогади. Так і є.

Райлі Андерсон - 11-річна школярка, це прекрасно. Її батьки так задоволені яким народилася Райлі. Всім відомо що 5 емоції в голові - (реальність). Яким вона була, до нещастя Радість і Печаль покинули станцію з управліннями та Райлі стала невідомо яка. В кінці цього фільму вона щаслива чому вона перемогла свій турнір з хокею. Це правда.

Те що я думаю

Цього з усіх боків правильна затія. Головоломка - корисно дітям, це навчає як треба добре поводитися. Це дарує те що сталося, і якби в мене такі ж Емоції і місця як у Райлі, так і є.

Ремейк

Це один короткометражний мультфільм називається Brain Divided. Замість Райлі буде 20-річний Джим Керрі. У нього достатньо 2 емоції - Скромник і Коханець. Джим зустрічає подружку. Але чомусь емоції не говорять, їх управління є ще клавіатура. А 5 емоції тільки за допомогою ключів або двома емоціями.

Скромник - розумна синя емоція з очком, який все правильно робить по порядку. Це є тим чому це відбувається. Це саме і несподіване яке робить саме правдиве.

Коханець - червоний і тупий жірдяй з волоссям півня, йому цікавилося любити дівчаток. Він поводиться як радість, він дарує йому любов і секс. До речі любов страшна сила, але можна людину до подружки одружується.

Спасибі вам!!!

Так і є ось можна скоро купити на DVD цей мультфільм, дякую вам.скачать dle 10.6фильмы бесплатно
мультфильм, семейный, комедия
США
2015 г
Эми Полер Филлис Смит Ричард Кайнд Билл Хейдер Льюис Блэк Минди Кейлинг Кейтлин Диас Дайан Лэйн Кайл МакЛоклен Пола Паундстон

Рейтинг фильма на сайте


Общий бал: 5
Проголосовало людей: 4
 

Смотреть ТРЕЙЛЕР ФИЛЬМА "Фільм "Головоломка" рецензія (2015)".

Проблема с видео?

Если вы заметили, что фильм не показывает, сообщите об этом администратору сайта.
 • Как смотреть фильм "Фільм "Головоломка" рецензія (2015)" с мобильного телефона на Andoid, смартфона на iOS (iPhone), планшета?
 • Комментарии

  Имя:*
  E-Mail:
  Введите два слова, показанных на изображении: *
   
  Загрузка...