Опрос

Какой актер лучше?


 
 

Вы находитесь:

Добавлен: 1-02-2016, 18:43

Почти смешная история (1977)


Назва: Майже смішна історія

Жанр: Лірична комедія

Країна: СРСР

Рік випуску: 1977

Режисер: Петро Фоменко

Тривалість: 2 серії по 73 хв.

Переклад: Не потрібно

У ролях: Ольга Антонова, Людмила Арініна, Михайло Глузський, Михайло Данилов, Марія Великанова, Володимир Пучков, Світлана Харитонова, Валентин Гафт, Людмила Полякова, Марія Миронова ст. , Зінаїда Дьяконова, Андрій Думініка, Расмі (Рамзес) Джабраїлов, Борис Бреєв, Борис Лёскін, Микола Мокін, Леонід Плешаков, Микола Пеньков, Наталія Назарова, Всеволод Титов, Тетяна Канунникова, Лев Дубов, Микола Шацький, Володимир Ванишев, Михайло Єремєєв, Ігор Шелюгін

Опис фільму: Коли зароджується нова любов, то час зупиняється, закохані не помічають нічого на своєму шляху. Часів Радянського Союзу, початок 70-х років. Головні героїні - дві сестрички, які приїхали до Древнегорск. Молодша сестра - Иллария. Вона везе за собою величезний валізу, в ньому фарби. Перехожий хлопець, дивлячись на її зусилля, про себе подумав, що носити дівчатам такі тяжкості не личить, а тому вистачає валізу в руки. Але його допомога закінчується невдачею - валіза падає, а в руках у чоловіка залишився тільки шматок ручки. Старша сестра - Таїсія. Ця дівчина справжня творча особистість - вона художниця. Саме її валізу і несла молодша сестричка. Виходить, що якби не її захоплення, знайомство Ілларії зі своєю першою справжньою любов'ю не відбулося б. Картина доповнена побутом, людськими відносинами тих часів, які мають свій особливий характер.

Дивитися онлайн "Майже смішна історія (1977)" в хорошій якості

скачать dle 10.6фильмы бесплатно

Рейтинг фильма на сайте


Общий бал: 0
Проголосовало людей: 0
 

Смотреть ТРЕЙЛЕР ФИЛЬМА "Почти смешная история (1977)".

Проблема с видео?

Если вы заметили, что фильм не показывает, сообщите об этом администратору сайта.
 • Как смотреть фильм "Почти смешная история (1977)" с мобильного телефона на Andoid, смартфона на iOS (iPhone), планшета?
 • Комментарии

  Имя:*
  E-Mail:
  Введите два слова, показанных на изображении: *
   
  Загрузка...