Опрос

Какой актер лучше?


 
 

Вы находитесь:

Добавлен: 17-12-2015, 13:47

Снег и пепел (1 сезон) (2015)


Назва: Сніг і попіл (1 сезон)

Жанр: Детектив, військовий

Країна: Росія

Рік випуску: 2015

Режисер: Олександр Кирієнко

Тривалість: 4 серії по 45 хв.

Переклад: Не потрібно

У ролях: Денис Шведов, Ольга Сутулова, Анатолій Білий, Данило Співаковський, Костянтин Воробйов, Олена Івченко, Яків Шамшин, Гнат Акрачков, Олексій Гришин, Юрій Іцков, Олексій красноцветах, Антоніс Шаманіді, Любов Макєєва, Євген Капітонов, Сергій Бизгу

Опис фільму: Русский серіал про Велику Вітчизняну війну. Йде 1941. Радянські війська, а точніше, великий підрозділ, потрапило до німців у «котел», тобто оточення. У тил вони можуть перебратися лише по перешийку, навколо якого суцільно одні болота. Німці хочуть прорватися. Стає відомо, що серед солдатів мається «засланий козак» з великим диверсійним досвідом. Треба якось його викрити. НКВД посилає Урусова. Майор, прихопивши з собою трьох помічників, з'являється в загоні під ім'ям Ямпільського. Поки Урусов розслідує, що до чого, диверсант розгортає свої дії, починаючи підготовляти дорогу для німців. А заодно і свідків вбиває. Урусов спочатку підозрює одного, потім другого. Але на жаль - це все не ті люди. Тим часом дорога для танків поступово вибудовується. Незабаром ліс не буде таким вже непрохідним. Урусов розуміє, що часу надзвичайно мало, але диверсанта зловити за руку не може ніяк.

Дивитися онлайн "Сніг і попіл (1 сезон) (2015)" в хорошій якості

скачать dle 10.6фильмы бесплатно

Рейтинг фильма на сайте


Общий бал: 0
Проголосовало людей: 0
 

Смотреть ТРЕЙЛЕР ФИЛЬМА "Снег и пепел (1 сезон) (2015)".

Проблема с видео?

Если вы заметили, что фильм не показывает, сообщите об этом администратору сайта.
 • Как смотреть фильм "Снег и пепел (1 сезон) (2015)" с мобильного телефона на Andoid, смартфона на iOS (iPhone), планшета?
 • Комментарии

  Имя:*
  E-Mail:
  Введите два слова, показанных на изображении: *
   
  Загрузка...