Опрос

Какой актер лучше?


 
 

Вы находитесь:

Добавлен: 3-01-2016, 08:55

Тайная стража (2 сезон) (2009)


Назва: Таємна варта (2 сезон)

Жанр: Детектив, бойовик, кримінал

Країна: Росія

Рік випуску: +2009

Режисер: Юрій Музика, Костянтин Смирнов, Олександр Строєв

Тривалість: 12 серій по 46 хв.

Переклад: Не потрібно

У ролях: Сергій Маховиков, Сергій Шнирёв, Євген Сидіхін, Олена Панова, Володимир Литвинов, Олена Захарова, Володимир Капустін, Сергій Ярмолюк, Анатолій Дзіваев, Володимир Кошовий, Максим Коновалов, Раміль Сабітов, Володимир Денисов, Микола Денисов (II), Сергій Астахов, Олексій Шевченків, Сергій Внуков, Ігор Ліванов, Сергій Греков, Володимир Нікітін, Тамара Сьоміна, Олександр Тютін, Алла Фомічова, Артем Мазунов, Едуард Марцевич, Костянтин Смирнов (III) , Ірина Лосєва, Вадим Андрєєв, Андрій Бронніков, Сергій Гінзбург, Шухрат Іргашев, Микола Мерзлікін, Борис Щербаков, Армен Джигарханян, Максим Дрозд, Олександр Клюквін, Геннадій Сайфулін

Опис фільму: Продовження пригод оперативників ФСБ. На Кавказі є «Берлік» - культурний центр. На нього напали, і всі люди загинули. Тепер ФСБ-шники повинні розслідувати цей злочин. Вони дізнаються, що «Глобал- ТВ» направило в цей центр журналістку, і вона бачила вибух. Зимородків потрібно опікати дівчину як свідка. Двоє співробітників познайомилися з молодими радикалами і проникали до них. Керує ними директор дитячого будинку Санін, але насправді він не той, за кого видає себе. Він роздумує про співпрацю з англійцями і створив таємний орден. На одному із зібрань член ордена, молода дівчина, отримує поранення, і її відвозять до лікарні. Однак на неї виходять кавказці, вбивають і виходять на інтернат, вважаючи, що це і є прикриття для Саніна. Агент британців, Коуч, зустрічається зі лже-директором.

Дивитися онлайн "Таємна варта (2 сезон) (2009)" в хорошій якості

скачать dle 10.6фильмы бесплатно

Рейтинг фильма на сайте


Общий бал: 0
Проголосовало людей: 0
 

Смотреть ТРЕЙЛЕР ФИЛЬМА "Тайная стража (2 сезон) (2009)".

Проблема с видео?

Если вы заметили, что фильм не показывает, сообщите об этом администратору сайта.
 • Как смотреть фильм "Тайная стража (2 сезон) (2009)" с мобильного телефона на Andoid, смартфона на iOS (iPhone), планшета?
 • Комментарии

  Имя:*
  E-Mail:
  Введите два слова, показанных на изображении: *
   
  Загрузка...