Опрос

Какой актер лучше?


 
 

Вы находитесь:

» » Сонька Золотая Ручка (1 сезон) (2007)
Добавлен: 17-12-2015, 20:56

Сонька Золотая Ручка (1 сезон) (2007)


Назва: Сонька Золота Ручка (1 сезон)

Жанр: Драма, детектив

Країна: Росія

Рік випуску: 2007

Режисер: Віктор Мережко

Тривалість: 12 серій по 48 хв.

Переклад: Не потрібно

У ролях: Анастасія Мікульчина, Богдан Ступка, Ірина Алфьорова, Михайло Щетинін, Ганна Банщикова, Зоя Буряк, Дмитро Аверін, Лариса Мальована, Олег Басилашвілі, Валерій Кухарешин, Віктор Мережко, Іван Бортник, Леонід Ніценко, Сергій Мурзін, Сергій Дьячков, Андрій Толубеєв, Віктор Смирнов, Леонід Неведомський, Юрій Лопарёв, Ірина Токарчук, Олександр Казіміров, Олег Мендельсон, Ольга Кірсанова-Миропільська, Віталій Кузьмін, Роман Нечаєв, Денис Синявський, Сергій Агафонов, Володимир Єрмілов, Сергій Замора, Анатолій Кондюбов, Денис Старков, Антон Пуліті, Василь Щіпіцин, Володимир Крайник, Валерій Крупенін, Сергій Мучеників, В'ячеслав Манєвського, Михайло Карпенко, Радик Шахмаев, Володимир Сороколіта

Опис фільму: У 19 столітті жила одна дівчина, ім'я якої стало дуже відомим. Навіть найзапекліші кримінальники випробовували трепет перед нею. І не дивно, адже ця спритна шахрайка славилася своєю хитрістю. У неї був талант, яким вона вміло користувалася. Поліція буквально стояла на вухах, намагаючись її зловити, та тільки де їм! Сонька з успіхом припиняла підступи по її затриманню і тікала від поліцейських. У її житті було все - інтриги і пригоди, нескінченні авантюри, любов і гроші, гонитва і зрада. Про неї ходили чутки, один безглуздіше іншого. Нібито в її банді складаються або коханці Соньки або ж чоловіки. Серіал заснований на кримінальних справах, крізь які просвічує особистість цієї незвичайної жінки. У першому сезоні ми побачимо дитинство Соні. У неї було багато людей таланти, і тоді вона і не думала, що стане злодійкою. Все було б інакше, але фатальну роль зіграла сестра Соні.

Дивитися онлайн "Сонька Золота Ручка (1 сезон) (2007)" в хорошій якості





скачать dle 10.6фильмы бесплатно





Рейтинг фильма на сайте


Общий бал: 0
Проголосовало людей: 0
 

Смотреть ТРЕЙЛЕР ФИЛЬМА "Сонька Золотая Ручка (1 сезон) (2007)".

Проблема с видео?

Если вы заметили, что фильм не показывает, сообщите об этом администратору сайта.
 • Как смотреть фильм "Сонька Золотая Ручка (1 сезон) (2007)" с мобильного телефона на Andoid, смартфона на iOS (iPhone), планшета?
 • Комментарии

  Имя:*
  E-Mail:
  Введите два слова, показанных на изображении: *
   
  Загрузка...