Опрос

Какой актер лучше?


 
 

Вы находитесь:

Добавлен: 10-02-2016, 06:19

Татьянин день (1 сезон) (2007)


Назва: Тетянин день (1 сезон)

Жанр: Сімейна мелодрама, адаптація

Країна: Росія

Рік випуску: 2007

Режисер: Євген Марчеллі, Михайло Мокеев

Тривалість: 221 серія по 46 хв.

Переклад: Не потрібно

У ролях: Анна Снаткіна, Наталя Рудова, Кирило Сафонов, Наталя Данилова, Валентина Паніна, Анатолій Васильєв, Вадим Колганов, Марія Ківва, Софія Доніанц, Дар'я Волга, Григорій Калінін, Ілля Йосипів, Віталій Коваленко, Наталія Лукеічева, Іван Волков, Уляна Ворожейкіна, Ганна Липко, Володимир Балашов (II), Анатолій Блідий

Опис фільму: Студентська робота Тетяни Розбєжкіної отримала перше місце, і тепер дівчина буде вчитися не де-небудь, а у ВНЗ Москви. Тетяна переїжджає в столицю з мамою і надходить до ВНЗ. Тут вона знайомиться з іншою Тетяною. Баринова повністю відповідає свого прізвища. Розпещена донезмоги, безтурботна, отримує те, що хоче. Її батько - чиновник, дуже високопоставлений і з засобами, ні в чому улюбленої донечці не відмовляє. Незважаючи на це, дівчата зійшлися. Аби підзаробити грошей, Розбєжкіна йде працювати в одну з будівельних компаній. Там вона зустрічає Сергія, який їй дуже подобається. Дві дівчини секретничають і обговорюють чоловіків, які запали їм у серце. У міру обговорення з'ясовується, що об'єкт обожнювання один і той же - Сергій. А той дізнається, що дві Тетяни дружать. Сергій ловелас з досвідом, він не хоче втрачати обох. Нічого, він викрутиться вже якось.

Дивитися онлайн "Тетянин день (1 сезон) (2007)" в хорошій якості

скачать dle 10.6фильмы бесплатно

Рейтинг фильма на сайте


Общий бал: 0
Проголосовало людей: 0
 

Смотреть ТРЕЙЛЕР ФИЛЬМА "Татьянин день (1 сезон) (2007)".

Проблема с видео?

Если вы заметили, что фильм не показывает, сообщите об этом администратору сайта.
 • Как смотреть фильм "Татьянин день (1 сезон) (2007)" с мобильного телефона на Andoid, смартфона на iOS (iPhone), планшета?
 • Комментарии

  Имя:*
  E-Mail:
  Введите два слова, показанных на изображении: *
   
  Загрузка...