Опрос

Какой актер лучше?


 
 

Вы находитесь:

Добавлен: 31-12-2015, 10:43

Седьмая руна (1 сезон) (2015)


Назва: Сьома руна (1 сезон)

Жанр: Детектив, містика

Країна: Росія

Рік випуску: 2015

Режисер: Сергій Попов (II)

Тривалість: 8 серій по 48 хв.

Переклад: Не потрібно

У ролях: Юрій Колокольников, Агнія Кузнєцова, Юлія Снигирь, Віктор Сухоруков, Роман Мадянов, Дар'я Екамасова, Юрій Цурило, Дмитро Кулічков, Сергій Маркєєв, Олександр Нестеров (III), Сергій Федоров (VI), Євгенія Осипова, Станіслав Мухамадеев, Дмитро Ульянов, Олег Чугунов, Андрій Марусин, Артем Лощіліна, Наум Швець, Арсеній Кудряшов

Опис фільму: У цьому серіалі московським слідчому Олегу Нестерову доручають провести розслідування. Вся справа в тому, що дочка губернатора міста Н-ска загинула, а обставини її смерті дуже загадкові. Олег виїхав до вищезазначений місто і взявся за справу. Виявилося, що є такий епос «Калевала», і по ньому проводиться рольова гра. А місцем її проведення було ... правильно, якраз те місце, де знайшли мертву дівчину. На ролевиков теж падає тінь підозри, але їх голова Віра вирішує сама докопатися до істини. Тим часом додається ще одна жертва, а через деякий час ще і ще. Нарешті до Олега доходить -це ролевики, грає хтось ще. Але хто? Якимось дивним чином губернатор теж залучений в цю гру. І банкір з ним. О, ще й прокурор! Олегу і Вірі потрібно зрозуміти сенс гри перш, ніж трупів стане більше.

Дивитися онлайн "Сьома руна (1 сезон) (+2015)" в хорошій якості

скачать dle 10.6фильмы бесплатно

Рейтинг фильма на сайте


Общий бал: 0
Проголосовало людей: 0
 

Смотреть ТРЕЙЛЕР ФИЛЬМА "Седьмая руна (1 сезон) (2015)".

Проблема с видео?

Если вы заметили, что фильм не показывает, сообщите об этом администратору сайта.
 • Как смотреть фильм "Седьмая руна (1 сезон) (2015)" с мобильного телефона на Andoid, смартфона на iOS (iPhone), планшета?
 • Комментарии

  Имя:*
  E-Mail:
  Введите два слова, показанных на изображении: *
   
  Загрузка...