Опрос

Какой актер лучше?


 
 

Вы находитесь:

Добавлен: 31-01-2016, 06:24

Папины дочки (10 сезон) (2009)


Назва: Татусеві дочки (10 сезон)

Жанр: Комедія, сімейний

Країна: Росія

Рік випуску: +2009

Режисер: Сергій Алдонін, Олександр Жигалкін

Тривалість: 20 серій по 23 хв.

Переклад: Не потрібно

У ролях: Андрій Леонов, Марія Сьомкіна, Олександр Олешко, Анастасія Сиваєва, Дарина Мельникова, Єлизавета Арзамасова, Катерина Старшова, Олександр Самойленко, Тетяна Орлова, Андрій Бутін, Мирослава Карпович
Опис фільму: Нові історії сім'ї Васнецових. До мами приходить серйозно налаштований Віник, щоб просити руку її дочки. Але от кого саме - Дар'ї або Маші? Віник звертається до Полежайкіним за допомогою, адже у того вже є досвід. Бабуся розводить павуків, але на літо вона хоче виїхати на дачу. Чи не зможуть внучки доглянути за її вихованцями ?? У дівчаток інші проблеми - Веніка «попросили» з общаги, і йому ніде жити. Бути може, він поки поживе у бабусі? Тільки доведеться ховати його від мами. Все б добре, але через нього дівчинки побилися. Даша хоче вступити в Бауманку. Ілля ніяк не може вибрати - куди вступити, але Галина Сергіївна вибрала Академію МВС. Несподівано до віника приїхали батьки, щоб забрати його до Пітера. А бабусі прийшло в голову, що квартиру необхідно продавати. Маша склала пісню і тепер знімає на неї кліп. У Веніка втрата пам'яті, а доктор знайшов препарат. Дарина з Машею далеко не в захваті - нічого віник згадувати все підряд. Полежайкін кличе Галину Сергіївну відпочити на дачу, але випадково забуває ключі.

Дивитися онлайн "Татусеві дочки (10 сезон) (2009)" в хорошій якості

скачать dle 10.6фильмы бесплатно

Рейтинг фильма на сайте


Общий бал: 0
Проголосовало людей: 0
 

Смотреть ТРЕЙЛЕР ФИЛЬМА "Папины дочки (10 сезон) (2009)".

Проблема с видео?

Если вы заметили, что фильм не показывает, сообщите об этом администратору сайта.
 • Как смотреть фильм "Папины дочки (10 сезон) (2009)" с мобильного телефона на Andoid, смартфона на iOS (iPhone), планшета?
 • Комментарии

  Имя:*
  E-Mail:
  Введите два слова, показанных на изображении: *
   
  Загрузка...