Опрос

Какой актер лучше?


 
 

Вы находитесь:

» » Сонька Золотая Ручка (2 сезон) (2007)
Добавлен: 17-12-2015, 21:41

Сонька Золотая Ручка (2 сезон) (2007)


Назва: Сонька Золота Ручка (2 сезон)

Жанр: Драма, детектив

Країна: Росія

Рік випуску: 2007

Режисер: Віктор Мережко

Тривалість: 14 серій по 48 хв.

Переклад: Не потрібно

У ролях: Анастасія Мікульчина, Богдан Ступка, Ірина Алфьорова, Михайло Щетинін, Ганна Банщикова, Зоя Буряк, Дмитро Аверін, Лариса Мальована, Олег Басилашвілі, Валерій Кухарешин, Віктор Мережко, Іван Бортник, Леонід Ніценко, Сергій Мурзін, Сергій Дьячков, Андрій Толубеєв, Віктор Смирнов, Леонід Неведомський, Юрій Лопарёв, Ірина Токарчук, Олександр Казіміров, Олег Мендельсон, Ольга Кірсанова-Миропільська, Віталій Кузьмін, Роман Нечаєв, Денис Синявський, Сергій Агафонов, Володимир Єрмілов, Сергій Замора, Анатолій Кондюбов, Денис Старков, Антон Пуліті, Василь Щіпіцин, Володимир Крайник, Валерій Крупенін, Сергій Мучеників, В'ячеслав Манєвського, Михайло Карпенко, Радик Шахмаев, Володимир Сороколіта

Опис фільму: Початок 20 століття. У Росії бродить привид песимізму. Всюди терористи господарюють, розбої звичайна справа, майбутнє безпросвітно, а віри немає ні на кого. На тлі цієї картини представлено життя Соньки. Вона хоче сподіватися, що буде краще, але поки - на жаль. Сонька дбає не скільки про себе, як про своїх двох дочках. Перша, Табба скоро стане відомою всьому Санкт-Петербургу, як прима оперети. А друга дочка, Мехеліна, буде допомагати матері з шахрайством. Тут і справа підкрутилося. До Соньку звертається Мамай - ватажок банди Валетов. У нього був рідкісний діамант чорного кольору, справно приносив господареві удачу. Але якимось фантастичним чином камінчик сникалі. Ось Мамай і хоче, щоб Сонька знайшла діамант. Професіонал вона чи як? Тим часом пан Тобольський дуже незадоволений самодержавством. Він вважає, що влада згнила геть, а російсько-японська війна його тільки в цьому переконала. Він має намір розрахуватися з самовдоволеними чиновниками за допомогою терористів. Тбіліський шукає Соньку, оскільки має до неї надзвичайний звістка. Ну а Сонька дізнається про те, що діамант шкодить тим, хто незаконно ним заволодів. Якщо у неї і були думки заволодіти ним, то тепер вона буде шукати камінчик для повернення Мамаю.

Дивитися онлайн "Сонька Золота Ручка (2 сезон) (2007)" в хорошій якості

скачать dle 10.6фильмы бесплатно

Рейтинг фильма на сайте


Общий бал: 0
Проголосовало людей: 0
 

Смотреть ТРЕЙЛЕР ФИЛЬМА "Сонька Золотая Ручка (2 сезон) (2007)".

Проблема с видео?

Если вы заметили, что фильм не показывает, сообщите об этом администратору сайта.
 • Как смотреть фильм "Сонька Золотая Ручка (2 сезон) (2007)" с мобильного телефона на Andoid, смартфона на iOS (iPhone), планшета?
 • Комментарии

  Имя:*
  E-Mail:
  Введите два слова, показанных на изображении: *
   
  Загрузка...