Опрос

Какой актер лучше?


 
 

Общие правила на сайте

Общие правила поведения на сайте:

1. Образи заборонені.

2. Розпалювання міжнаціональної ворожнечі - заборонено.

3. Фашизм заборонений.

4. Секти заборонені.

5. Наркотики заборонені.

6. Спам і обговорення створення спаму - заборонено.

7. Кардинг заборонений.

8. Поширення та обговорення створення вірусів - заборонено.

9. Флуд, флейм і оффтоп не бажані (можуть бути видалені).
Флуд - повідомлення не несуть ніякої корисної інформації. Фрази змістом "відповів в ЛС" - прирівнюються до флуду.
Флейм - учасники забувають про початкової теми і переходять на особистості.
Оффтоп - повідомлення, що виходить за рамки встановленої теми.
10. Розміщення матеріалів порнографічного характеру - заборонено.
На форумі є розділ Секс, орієнтований на дорослу аудиторію. Ви заходите в цей розділ з повним розумінням того, що він містить матеріали сексуального характеру.
11. Дитяча порнографія заборонена.

12. Ви несете повну відповідальність за можливі наслідки після перегляду, читання, використання або скачування матеріалів, що містяться на форумі, і ніяка інша юридична або фізична особа такій відповідальності не несе.

13. Адміністрація форуму не несе ніякої відповідальності за зміст повідомлень. Відповідальність за зміст повідомлення несе тільки його автор.

14. Адміністрація форуму залишає за собою право, без будь-яких попереджень і пояснень причин:
видаляти, відновлювати, закривати, відкривати, редагувати, змінювати автора, об'єднувати, роз'єднувати будь-які повідомлення, теми, дискусії;
перейменовувати, об'єднувати, блокувати, розблоковувати, а так само видаляти логіни учасників форуму;
міняти пароль, реєстраційний email, аватар, підпис, звання (подись під ніком), фотографії в профілі, контактну інформацію, а так само будь-яку іншу інформацію у профілі користувача;
видаляти надіслані особисті повідомлення, які розцінюються адміністрацією як спам;
видаляти надіслані, а так само отримані особисті повідомлення заблокованого користувача;
цензировать будь-який набір символів, який вважатиме за потрібне шляхом автозаміни на зірочки (*) як публічних так і в особистих повідомленнях користувачів;
блокувати доступ до сайту шляхом блокування ip адреси або мережі ip адрес.
15. Заборонено створювати теми та повідомлення в невідповідних їх змістом розділах. Розділи створені спеціально для того, щоб було простіше знайти потрібну інформацію.
Назви розділів лише коротко характеризують їх зміст, обов'язково читайте підписи під їх назвами. Там Ви знайдете більш повний опис того, теми якого змісту можна розміщувати у розділі.
Зверніть увагу! У деяких розділах є додаткові правила і рекомендації щодо змісту та оформлення. Вони оформлені або у вигляді "Важливою" теми, або у вигляді інформаційного блоку, на сторінці після натискання на кнопку Нова тема
Повідомлення, змістом яких є торгівля і запит/пропозиція послуг, створювати поза відповідних тем і розділів категорій торгової площадки Харків Балка і Жіночий BAZAAR - заборонено.
При створенні тим з обміном, важливо знати, що розділ необхідно вибирати по прив'язці до того, що пропонується на обмін, а не до бажаного результату обміну.
16. Модерація сайту.
З правилами модерування можна ознайомитися тут.
Форма подачі скарги призначена тільки для повідомлення про порушення діючих Правил форуму. Якщо в повідомленні, на яке поскаржилися, не виявиться порушення - попередження отримає автор скарги.
Питання, що стосуються модерування можна задавати тільки у розділі Зворотній зв'язок і ніде більше, ні особистих, ні в публічних повідомленнях модераторам, ні в якихось інших місцях форуму. Будь-які публічні обговорення модерування заборонені.
Повідомлення, які Ви пишете в "Зворотній зв'язок", повинні бути короткими, зрозумілими і повними. Ми не бачимо повідомлень, які приходять до Вас в "лічку", з цього нам давати посилання на ці повідомлення - безглуздо. Цитуйте отримані попередження, вказуйте ніки і посилання на теми/повідомлення, про яких йде мова. За будь-якої "потік свідомості" будуть нараховані штрафні бали.
"Почни з себе". Нерозумно виправдовувати свої порушення, наводячи приклади того, що інші користувачі теж порушують Правила. Апелювати в такий спосіб безглуздо і загрожує новими попередженнями. Користуйтеся стандартною функцією для скарг.
17. CapsLock заборонений. Капслок це коли пишуть ВЕЛИКИМИ БУКВАМИ. Капслок дозволений в окремих фразах і словах усередині повідомлення. Капслок дозволений в рекламних сплачених темах (крім заголовка).

18. Кросспостінг і спотворення префіксів тим заборонені.
Кросспостінг - це створення однієї і тієї ж теми, або дуже схожих, що зачіпають одну і ту ж "проблему" тим, більш ніж один раз.
У розділах категорій Харків Балка і Жіночий Базар використовуються префікси тим, у зв'язку з цим введено ряд додаткових обмежень:
Забороняється спотворювати префікси тем. На рівні налаштувань форуму, дозволено створювати не більш ніж 1-3 теми на кожний з доступних для вибору префіксів тим, не треба намагатися всіляко обійти ці обмеження.
Забороняється створювати теми з одним і тим же префіксом в одному і тому ж розділі, присвячених одного і того ж типу/категорії товару.
Видалення теми для її перетворення, або подальшого створення ідентичною за змістом теми в межах одного розділу - вважається кросспостингом. Видаляйте теми тільки у тих випадках, коли ту тема більше не актуальна.
19. Реклама МММ, МЛМ, Форекса, фінансових пірамід, кредитних спілок, лихварів і т. д. і т. п. на форумі категорично заборонена.

20. Рекламна та комерційна діяльність на форумі платна. Все про рекламу і комерційну діяльність на форумі в Довідці по рекламі на форумі.

21. Забороняється створювати повідомлення на форумі виду - Прочитайте далі. Повідомлення має містити всю інформацію. Винятком можуть бути тільки дані, які не розуміє форум (таблиці, flash і т. п.)

22. Назва теми має бути зрозумілим і інформативним, тобто інформувати читача, про що в даній темі піде мова, а для "балочно-базарних" розділів, ще й з актуальним змістом тексту самих оголошень.
Зверніть увагу на те, що один з основних критеріїв пошуку по форуму пошук по заголовках тем. Обов'язково вказуйте в заголовках своїх тим всю необхідну інформацію.
Забороняється називати теми - "Я в шоці!", "Всі сюди!" "Допоможіть!", "Продам!", "Терміново", "Важливо" і т. п.
Окремо акцентуємо увагу на актуальності тексту оголошень "балочно-базарних" розділах. Якщо частина Вашого оголошення більше не актуальна - видаляйте(редагуйте) цю частину. Наприклад, не треба писати біля проданого - Продано. Продано - видаляйте! Пошук не знає про те, продано чи ні, він виводить все, включаючи "сміття" з поміткою - "продано". Цей "сміття" віднімає час у користувачів, що намагаються що-небудь знайти.
23. Нік не повинен містити мат або образу. Заборонено реєструвати ніки, повторяюшие ніки інших користувачів, замінивши в них англійську букву російської або навпаки.
Ніки "рекламного характеру" допустимі тільки при наявності сплачених тим.

24. Підпису не повинно бути мата, образ, фраз які ображають релігії, держави, національності. Підпису дозволяється використовувати кілька картинок, сумарним розміром не більше 64Кб і 400x80 пікселів. Завантажуємо картинки для підпису тут.
Винятком з вимоги завантаження картинок на форум (тобто посилання на картинку вказує на сторонній ресурс) можуть бути "лінійки" чи картинки, які виводять інформацію в залежності від ай-пі, браузера.
Підпис користувача вважається частиною повідомлення на форумі, і модерується, як частину повідомлення. Особливості модерування підписів
25. Назва теми не повинно містити прикраси із знаків чи псевдографіки.

26. Забороняється піднімати старі теми "просто так". Піднімати старі теми можна, якщо на це є підстави.

27. Клони. Заборонено створення користувачами форуму повідомлень з кількох своїх акаунтів ("клонів") в межах одного і того ж розділу, в тому числі - для розкрутки, піару, створення ажіотажу і т. п. Особливості політики форуму щодо клонів

28. Аватари, фото і публічні повідомлення в профайлі не повинні містити мат або образи; елементи порнографії; свастику і їй подібні елементи; зображення, які викликають відрази; рекламу (крім оплатили рекламу на сайті); зображення, що ображають релігії, держави, національності.

29. Забороняється створювати групи за інтересами для торгівлі, реклами, збору коштів і т. п. дій.

30. Забороняється створювати щоденники (блоги) для торгівлі або реклами.

31. На форумі забороняється залишати повідомлення з проханням викласти або послати куди-небудь скани документів або кредитних карт.

32. Перш ніж задати питання адміну або модератора сайту, прочитайте розділ Довідка.

33. Ми не видаляємо Ваші повідомлення. Тобто ніяких заяв "Я написав(а) повідомлення. Вони мої. Я вимагаю, щоб ви їх видалили". Є кнопка "редагувати". Натискайте та редагуйте текст у всіх своїх повідомленнях самі.
Тема "розмовній" розділі не є власністю ТЗ, а є плодом спільної творчості всіх що беруть участь у бесіді та цінністю для всіх користувачів ХФ. Теми в "розмовних" розділах (в тих, де явно відсутня доступна користувачам опція "Вилучити тему") не видаляються на ваше прохання, навіть якщо Ви є автором теми, навіть якщо Ви написали "Видалити" в заголовку, навіть якщо Ви дуже-дуже попросили.

34. Забороняється розміщувати повідомлення з проханням дати грошей(на операцію тощо) крім як у розділі SOS (Осіб).

35. Альбоми призначені тільки для особистих фотографій (на яких зображені ви). Все решта буде видалено. Зображення товару, що продається або фото послуг слід додавати до повідомлення, в якому йдеться про даному товарі або послузі. Інструкція - Як додати файл (фотографію) до повідомлення?. Фотозвіти слід додавати в розділ Фотозвіти, смішні картинки та "демотиватори" в розділ LOL. Фото своїх улюбленців у відповідну тему розділу"Тварини. Якщо ви фотограф, то для ваших фотографій є розділ Мої фотографії. І т. д.
36. Мат для "красного слівця" на форумі не заборонений. Постійне вживання і образу матом - веде до бану.

37. "Головний розділ".
Головний розділ — не для флуду. Не треба цілу добу проводити на форумі, оновлюючи сторінку в пошуках нової теми для відповіді. Флудери будуть баниться і видалятися з форуму назавжди.
Головний розділ — не книга скарг. Наше життя сповнена несправедливостей, але це зовсім не означає, що про кожній трагедії і драми потрібно розповідати на форумі. Як правило, в таких темах все одно нічого не вирішується.
Перед створенням теми завжди користуйтеся пошуком. Теми про заробітну плату, про сміття, про сміттєпровід, про собак, комунальних тарифах і т. д. вже давно є. Не треба створювати нові. Якщо вас образили в маршрутці чи на ринку, не треба це все вивалювати на форум.
Головний розділ — не довідкова. Для цього є спец. розділ
Головний розділ — не ваш особистий блог. Не треба створювати теми типу: "Я ось думаю....", "А що ви думаєте про дружбу/кохання/бозі... etc.
Головний розділ — не для веселих картинок, відео і жартів. Усі ми любимо посміятися, особливо над якісними жартами. Тим не менш, не варто перетворювати його фішки.немає і регулярно публікувати знайдені в інтернеті смішні картинки і відео. Для цього є спеціальний розділ.
На форумі також забороняється викладати фотографії еротичного характеру крім спец. розділу.
Головний розділ — для грамотних людей. Помилки бувають у всіх — намагайтеся перевіряти текст перед відправкою. Постійні орфографічні помилки та ігнорування правил пунктуації не вітаються, а навмисне перекручування слів, «падонкоффский сленг» і мат дуже скоро стануть причиною бана. Мат для "красного слівця" не заборонений, але постійне вживання і образу матом користувачів - веде до бану.
Забороняється ображати новеньких, помилились розділом. Натисніть кнопку "поскаржитися".
Головний розділ — не для забанених та клонів, не для обговорення нарахованих балів, модерування і модераторів. Заборонено обговорювати правила сайту і дії модераторів чи адміністраторів. Не варто створювати теми: "Видалили тему!" "Цензура на ХФ!", "Навіщо ви на ХФ?" і т. п. Ці теми будуть видалятися з видачею штрафних балів. З питань форуму слід звертатися тільки в розділ Зворотній зв'язок.
Головний розділ — не для флуду і особистого листування! У Головному розділі забороняється створювати теми типу: "А скільки вам років?", "А ви палите?", "А що ви думаєте про УПА?" і т. п., для флуду, для набору постів, для реклами свого підпису, і т. п. На розсуд модератора буде блокування та видалення теми. У Головному розділі забороняється спілкуватися не по створеній темі, влаштовувати особисте листування в темі навіть якщо немає мітки "БФ". Для особистого листування використовуйте ЛЗ (особисті повідомлення), або інший спосіб зв'язку. Також нагадуємо, що на форумі працює чат!

38. Google Analytics

Для ведення статистики сайт використовує лічильник Google Analytics. Реєструючись на сайті, ви автоматично погоджуєтеся з правилами сервісу Google Analytics. Сайт не несе відповідальності за дії компанії Google, пов'язані з інформацією, яка отримана на цьому сайті. Статистика Google Analytics доступна тут

39. Geo IP
Адміністрація сайту залишає за собою право фіксувати і публічно повідомляти країну, з якої було написано ваше повідомлення. Інформація доступна під ніком, поле ": *********". За неправильне визначення країни адміністрація сайту відповідальності не несе. Ми використовуємо дані geo ip. Звертайтеся до них, або до свого інтернет провайдера.

40. Сепаратизм заборонений
За будь-які сепаратистські та провокаційні висловлювання блокування логіна. Строк на розсуд адміністрації сайту.

Погоджуючись з правилами, Ви автоматично погоджуєтеся з усіма матеріалами (включаючи посилання) на цій станиці, і погоджуєтеся нести повну відповідальність за все, що публікується Вами на цьому сайті.

Ви даєте свою згоду на те, що час від часу ми можемо змінювати правила. Зміни набувають чинності відразу після розміщення їх на сайті. Якщо Ви користуєтеся сайтом після розміщення змінених правил, то Ви, відповідно, берете їх. В іншому випадку ви зобов'язані припинити користуватися цим сайтом.

Недотримання правил може призвести до видалення всіх повідомлень та(або) блокування аккаунта назавжди. Якщо відбувався спам сайту - доменне ім'я і ip учасника блокується назавжди. Видалення сотні повідомлень займає пару секунд.
p.s. У правилах користування ліфтом не написано, що ліфт не можна використовувати як туалет, однак це не означає, що використовувати його як туалет можна. :) Тобто неможливо в правилах описати всі ситуації, тому ці декілька пунктів лише в загальних рисах формують правила форуму.


скачать софт Заглянув один раз, вы обязательно бесплатные программы скачаете для пк с лучшего сайта последние хорошие фильмы смотреть онлайн на кинопортале или ещё можно dle шаблоны бесплатные бесплатые на лучшем сайте.
Загрузка...